aktuální opatření ReGeneo proti šíření koronaviru

Vážení klienti ReGeneo,

naše zdravotnické zařízení je otevřené, důsledně dodržujeme aktuální hygienická a epidemiologická opatření a celý kolektiv je vybaven adekvátními ochrannými pomůckami.

Pro naše klienty od 2 let věku výše i jejich doprovod je nezbytné přijít s vlastním respirátorem třídy FFP2 a tuto ochrannou pomůcku po celou dobu pobytu nesnímat, či pouze po domluvě s terapeutem.

Prosíme Vás o přesné dodržování času objednávky. Při příchodu do budovy si pečlivě odesinfikujte ruce, desinfekce je u vstupu i našich prostorách k dispozici. Snažte se od ostatních klientů dodržovat dostatečné odstupy.

Bližší informace k opatřením Vám podá naše recepce, žádáme o řešení všech Vašich dotazů a objednávek přednostně telefonicky či emailem.

V případě jakýchkoliv známek infekčního onemocnění - především rýma, kašel, dušnost, zvýšená teplota, bolesti svalů a kloubů; ztráta chuti a čichu; v případě, že jste byli v kontaktu s Covid-19 pozitivním člověkem či jste v karanténě - návštěvu u nás neodkladně emailem či telefonicky zrušte a obraťte se na praktického lékaře či příslušné pracoviště dle stavu a obtíží.

Děkujeme předem za spolupráci a zodpovědné dodržování hygienických a epidemiologických doporučení.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu,
S pozdravem Tým ReGeneo

15.10.2021