NOVINKA - výživové poradenství - nutriční terapie

V čem je přínosné výživové poradenství?

Výživové poradenství je vhodné pro ty, kteří chtějí změnit svůj životní styl, ale neví si rady, jak na to. Případně by si sami rady věděli, ale potřebují někoho, kdo je povede a na koho se budou moct obrátit.

Spolupráce s odborníkem na výživu probíhá tak, že se zeptá na vaše konkrétní cíle a nynější zvyklosti. Poukáže na prostory ke zlepšení, případně sestaví individuální stravovací plán. Provede vás základy výživy, ať už jednotlivými makroživinami, jako jsou bílkoviny, tuky a sacharidy, tak i vším, co vás konkrétně zajímá. Naučí vás sestavit si stravu i bez nutnosti počítání kalorií. Součástí může být také konzultace ohledně doplňků stravy či suplementace jednotlivých vitamínů a minerálů. Díky pravidelným konzultacím budete moct sledovat své pokroky a poradit se o případných nesnázích, které vás během integrování změn potkají. Budete mít podporu a někoho, na koho se můžete spolehnout.

Výsledkem by mělo být intuitivní stravování. Abyste poslouchali své tělo, jedli, když máte hlad, dosytosti. Díky tomu, že se naučíte jíst kvalitně a vyváženě, by se neměl dostavovat hlad ani nezvladatelné chutě na sladké. Důležité je vytvořit si návyky, které přijmete za své a stanou se přirozenou součástí vašeho života, bez neustálého přemýšlení o jídle.

Zaujala vás naše nabídka? Objednejte se k nám.